kopaonik-ski-resort-serbia

ЗИМА 2017 / 2018
КОПАОНИК (СРБИЈА)
ХОТЕЛ
КЛУБ А  - 3*

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ ЗА 6 ПОЛУПАНСИОНИ

 

 

ТЕРМИН: 08-14.01.2018 година

342 евра ( 21000 денари) = 7 ДЕНА - 6 ПОЛУПАНСИОНИ

ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА – ШВЕДСКИ СТОЛ

Деца со родители од 0-4 год. гратис , од 4 - 7 год. плаќаат - 50% без кревет. а деца од 4-12 год. плаќаат 70%- користат: храна и кревет.

Доплата за туристичка такса 1 евро на ден, на рецепција.

Можност за користење: бежичен интернет, камин сала , теретана, базен

ДОПЛАТА ЗА АВТОБУСКИ  ПРЕВОЗ

Повратен билет за возрасни  2400 денари

За деца до 14 години 1400 денари

 

Доплата за патничко здравствено осигурување 300 денари а за деца до 18 години 200 денари. Патничкото осигурување е задолжително.

 

-  Изнајмување на ски опрема  од Т. А. Бран Турс: чизми+ски (карвинг)+стапчиња = 600 ден

- Сместувањето е во 14.оо часот, а напуштање на собите во10.оо часот.

- Можност за плаќање со VISA и MASTER картички. 

 

Vikend Ikonce

Zima2018-Baner

site na shoping

РАФТИНГ

Rafting Icon