Хотел ”ЛОЗА” 3*-БУДВА

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ЦРНА ГОРА – ЛЕТО 2023

БУДВА – Хотел ”ЛОЗА” 3*

 

Во срцето на Јадранскиот брег на Црна Гора ве чека Будва – бисерот на ривиерата, со долга песочна плажа, а посебно позната по ноќниот живот со многу дискотеки, кафичи, ресторани кој вашиот одмор ќе го направат незаборавен.

Хотел ”ЛОЗА” 3* – со добра местоположба, 350 м. оддалечен од Словенска плажа, 1/2, и 1/3 соби, балкон, twc, тв, wi-fi, и клима уред (не е вклучена во цената).

 

 

УСЛУГА Јуни, Септември Јули, Август
BB – Ноќевање со појадок

 

26 €‎ 28  €‎
HB – Полупансион 33 €‎ 35  €‎

 

  • Доплата за сингл соба 70%
  • Доплата за лежалки

 

Попусти за деца ( со родители во трокреветни и повеќекреветни соби)

 -Деца до 4 години-гратис

-Деца од 4-12 години-50%

Напомена: Доплата за туристичка такса 1 € по ден (плаќање во агенција). Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето во 13 ч. Можност за плаќање со visa i mastercard, a на 3 рати по договор + 5 % од цената.

 

Т. А. БРАН ТУРС – Прилеп

Останати Понуди