ВИЛА АЛБЕРТ – КСАМИЛ

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ВИЛА АЛБЕРТ – КСАМИЛ
АЛБАНИЈА –
ЛЕТО 2023

Вила Алберт  е на 80 м од Бела Виста плажа. Вилата располага со трокреветни  студија опремени со кујна, фрижидер, wi-fi, клима (вклучена во цената) тераси. На покривот има голема тераса со поглед кон морето каде можете да го поминете вашето слободно време за релаксација.
Координати: 39.766897, 19.998271

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7

НОЌЕВАЊА

термин

ноќи

1/3 студио

27.05-03.06.2023

7

105е

03.06-10.06.2023

7

145е

10.06-17.06.2023

7

205е

17.06-24.06.2023

7

255е

24.06-01.07.2023

7

275е

01.07-08.07.2023

7

325е

08.07-15.07.2023

7

325е

15.07-22.07.2023

7

345е

22.07-29.07.2023

7

345е

29.07-05.08.2023

7

345е

05.08-12.08.2023

7

345е

12.08-19.08.2023

7

345е

19.08-26.08.2023 7

345е

26.08-02.09.2023

7

320е

02.09-09.09.2023

7

240е

09.09-16.09.2023

7

240е

16.09-23.09.2023 7

145е

23.09-30.09.2023 7

115е

НАПОМЕНА:

– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
– За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот  термин
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
​–за трансфер од Штип доплата 10е по лице

Време на тргнување
-Штип (нова пошта) во 21.00 ч
-Скопје (Вип паркинг) во 22. 00 ч
-Тетово (Веро) во 23.00 ч
-Гостивар(бунар петрол на автопат) во 23.30 ч
-Кичево (Лук оил на излез) во 00.30 ч
-Струга (Подмоље бензиска Бесјани) во 1.30 ч

– Поаѓање  еден ден пред наведените датуми во табелата ​
– Поаѓање од Ксамил во 15.00 ч.
– строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот

НАПОМЕНА
*Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости

*По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба .Во случај на причинета штета за време на престојот  Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

*Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.

*Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот на услугата
*Фотографиите од сместувањето се од повеќе соби а не се селектирани од една соба
*Строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)

Т. А. Бран Турс – Прилеп

Останати Понуди