ВИЛА “Camellia” – ВАЛОНА

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

АЛБАНИЈА – ВАЛОНА  Вила “Camellia”

Вила “Camellia” располага со 1/2 и 1/3  студиа со опременa кујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI. На покривот има голема заедничка тераса со поглед кон морето каде можете да го поминете вашето слободно време за играње карти или да испиете некое кафе. Се наоѓа на 200м од градската песочна плажа и во непосредна близина на шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња. Координати 40.437397609392995, 19.498775725625908

Термин: Ноќевања: 1/2  студио 1/3 Студио
22.05-31.05.2023 9 139 € 159€
31.05-09.06.2023 9 149 € 169€
11.06-20.06.2023 9 169 € 189€
22.06-01.07.2023 9 179 € 199 €
03.07-12.07.2023 9 199 € 229 €
15.07-22.07.2023 7 259 € 279 €
22.07-29.07.2023 7 279 € 299 €
29.07-05.08.2023 7 279 € 299 €
05.08-12.08.2023 7 299 € 319 €
12.08-19.08.2023 7 299 € 319 €
20.08-29.08.2023 9 269 € 289 €
31.08-09.09.2023 9 239 € 259 €
09.09-16.09.2023 7 189 € 219 €
16.09-23.09.2022 7 179 € 199 €
23.09-30.09.2023 7 149 € 169 €

Напомена:

  • Цените во табелата се однесуваат за наем на студио за 7 и 9 ноќевања без вклучен превоз
  • Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети
  • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин на редовните цени
  • За уплата на аранжаман со ран букинг не може да се комбинира со попустот за две последователни термини
  • Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 10.00часот
  • Употреба на клима 3€ од ден по студио (се плаќа во самиот објект)
  • Вилата поседува WIFI интернет и агенцијата не сноси одговорност за брзината и квалитетот на интернетот
  • Патничко осигурување задолжително
  • Важат Општите услови на Т.А. Бран Турс (Лиценца А) членка на СКТМ

Останати Понуди