Вила  “LIDA”  – САРАНДА

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

АЛБАНИЈА – САРАНДАВила  LIDA”  

Вила Лида се наоѓа во Саранда град во јужна Албанија, сместен покрај брегот на Јонското море.  Локацијата на оваа вила е на 70 метри одалеченост од плажа и на само 5 минути пешачење до центарот на градот. Вилата располага со 1/2,1/3 и 1/4  прекрасни студија дел од нив гледаат директен ппоглед на море а дел страничен. Комплетно се опремени со кујна, балкон, ТВ, клима вклучена во цена, сопствен тоалет и wifi. Координати 39.86980032871866, 20.015285076445284

Термин: Ноќевања 1/2  студио 1/3 студио 1/4 студио
03.06-10.06 7 255 € 265 € 285 €
10.06-17.06 7 265 € 275 € 295 €
17.06-24.06 7 285 € 295 € 315 €
24.06-01.07 7 300 € 310 € 320 €
01.07-08.07 7 330 € 340 € 360 €
08.07-15.07 7 370 € 380 € 400 €
15.07-22.07 7 385 € 395 € 425 €
22.07-29.07 7 385 € 395 € 425 €
29.07-05.08 7 415 € 425 € 435 €
05.08-12.08 7 415 € 425 € 435 €
12.08-19.08 7 415 € 425 € 435 €
19.08-26.08 7 415 € 425 € 435 €
26.08-02.09 7 345 € 355 € 365 €
02.09-09.09 7 265 € 275 € 295 €

 

Напомена

 • Цените во табелата се однесуваат за наем на студио за 8 дена / 7 ноќевања без вклучен превоз
 • Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 09.00часот
 • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин.
 • Употреба на клима е вклучено во цената
 • Wifi има во секое студио
 • Патничко осигурување задолжително

Важни информации:

 • За отказ на резервација во “рана уплата” или резервации во “последен момент”, не се враќа уплатениот износ
 • За резервација на аранжманот е потребно 30% уплата од вкупната сума
 • За рана уплата со попуст потребна е уплата од 50% од цената на аранжманот
 • Побарајте Договор за патување
 • Важат Општите услови на Т.А. Бран Турс (Лиценца А) членка на СКТМ

Останати Понуди