COMPLEX SUNRISE 3*+ – СОНЧЕВ БРЕГ

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

COMPLEX SUNRISE 3*+ – SUNNY BEACH

Комплексот Sunrise 3* се наоѓа на 100 метри од прекрасната песочна плажа во Сончев Брег. Располага со 121 соба со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, тоалет, тераса. Комплексот Sunrise 3* им нуди на своите гости  анимација, мини клуб за игра и занимација за нивните деца. Нуди и голем број на  активности, како пинг-понг, билијард и пикадо.

ТЕРМИНИ

01-14.06.2023
11-17.09.2023
ALL INCLUSIVE

15-30.06.2023
23.08-10.09.2023
ALL INCLUSIVE

01.07.2023
22.08.2023
ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба STANDARD

32 €

43 €

53 €

Лице во двокреветна соба LARGE

 36 € 

49 €

59 €

Лице во трокреветна соба STANDARD

 34 €

48 € 

58 € 

АПАРТМАН 2+2, 3+0

 115 €

165 €

203 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Интернет

– Анимација

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба STANDARD – 2 возрасни + 1 дете до 4.99 год
Двокреветна соба LARGE   –     2 возрасни + 2 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 4.99год.
АПАРТМАН – 2 возрасни + 3 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 12.99 год, 3 возрасни + 2 деца до 4.99 год, 4 возрасни + 1 дете до 12,99 год
Трокреветна соба STANDARD  –  2 возрасни + 2 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 12.99 год, 4 возрасни

 

Попусти:

Дете до 3.99 години – бесплатно
Прво дете 4-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – бесплатно
Второ дете од 4 -12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба LARGE  – 50% од цената за возрасен

Две деца 4 – 12.99 години и едно до 3.99 години со двајца возрасни во АПАРТМАН – БЕСПЛАТНО (секое дете има сопствено легло)

Трето дете 4 – 12.99 години со двајца возрасни во АПАРТМАН –  35е на ден

Дете 4 – 12.99 години со тројца возрасни во АПАРТМАН – 35е на ден

Дете 4 – 12.99 години со тројца возрасни во трокреветна соба STANDARD – БЕСПЛАТНО

Второ дете 4 – 12.99 години со тројца возрасни во АПАРТМАН – БЕСПЛАТНО
Трет возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба LARGE и четврт возрасен во трокреветна соба СТАНДАРД  или АПАРТМАН – 20% попуст на регуларната цена

 

Плаќање 30% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Останати Понуди