FLAMINGO BEACH 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

FLAMINGO BEACH 3*- SUNNY BEACH

Хотелот FLAMINGO BEACH (ex AVLIGA BEACH) 3* се наоѓа на прва линија од плажа и има 120 соби и 8 апартмани. Секоја соба е опремена со фрижидер, телефон и сателитска ТВ. Хотелот поседува и фитнес центар, сауна, базен, џакузи.

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2023

ТЕРМИНИ

15.05-15.06.2023
11-30.09.2023
ПОЛУПАНСИОН +

 16.06-03.07.2023   26.08-10.09.2023
ПОЛУПАНСИОН +

04.07-25.08.2023
ПОЛУПАНСИОН +

Лице во двокреветна соба – поглед парк

27 €

35 €

41 €

Лице во двокреветна соба – страничен поглед море

29 €

37 €

43 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН + и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Безалкохолни пијалоци, пиво и вино за време на вечерата

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба – 2 возрасни+2 деца до 11,99 г или 3 возрасни

 

Попусти:

Дете до 1,99 год – бесплатно

Прво дете до 11.99 години – бесплатно во двокреветна соба

Второ дете до 11.99 години – 50% попуст од регуларната цена

Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена

 

Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Останати Понуди