ЦИОНИ КАМП ЗА УЧЕНИЦИ (Грција)-ЛЕТО 2023

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ЦИОНИ КАМП (Грција)

ЛЕТО – 2023 ЗА УЧЕНИЦИ

На само 10 километри од Неа Врасна и Аспровалта се наоѓа детскиот камп Циони, еден од најпопуларните кампови за деца во Грција. Кампот има спортски игралишта за фудбал, кошарка, тенис, одбојка, голем базен, како и прекрасна песочна плажа. Во кампот се одржуваат спортски и едукативни активности.

 

ТЕРМИН:  24.06 – 30.06.2023

7 дена – 6 полни пансиони (појадок, ручек, ужина, вечера)

Цена: 11600 денари

Во цената е вклучено:

  • сместување во БУНГАЛОВИ (1/4,1/5,1/6,1/7,1/8)
  • воспитувачи – наставници
  • доктор и медицинска заштита

Во цената не е вклучено:

  • автобуски превоз 3000 ден (повратен билет)

Можност за плаќање на 5 рати: 1 – ва рата до 15.04, 2 – ра до 15.05, 3 – та до 15.06, 4 – та до 15.07, 5 – та рата до 15.08.2023.

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување – деца  до 14 години – 250 денари а деца над 14 години 400 денари.

 

 

Останати Понуди