ХОТЕЛ ГРАНИТ 4*  – ОХРИД

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ХОТЕЛ ГРАНИТ 4*  – ОХРИД ЛЕТО 2023

Хотел Гранит е лоциран на крајбрежјето на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, 5км од центарот на Охрид и 12км од аеродромот во Охрид. Хотел Гранит е модерен хотел со четири ѕвезди. Располага со резиденција, ресторан, кафе-бар, базен, големи тераси, сопствена песочна плажа, паркинг.

 

ЦЕНИ ЗА 2023

Ноќевање со појадок

2390 ден.

Доплата за оброк

700 ден.

ALL INCLUSIVE 12.05-01.10.2023

Двокреветна соба

3750 ден
Фамилијарна соба

4090 ден

 

  • Цените се по лице на ден со вклучена тур. такса и ДДВ
  • Деца до 6 год. ГРАТИС
  • Деца 6-11 год. 30% попуст
  • Доплата за апартман +12 еур по лице по услуга
  • Цените важат за сите периоди одвен за специјални настани како Нова Година, Семинари, Конгреси и сл.
  • Минимум престој 5 дена

Т.А. БРАН ТУРС

Останати Понуди