ХОТЕЛ МАИВА 4* – ОХРИД

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ХОТЕЛ МАИВА 4* – ОХРИД – ЛЕТО 2023

Хотел Маива, категоризиран како Хотел со 4 ѕвезди, е нов објект, кој се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од езерската шир и 150 метри од Хотел Климетица . Претставува објект со современ ентриер – Ви нуди комфор, удобност – прекрасно место за одмор и релаксација, како и споделување пријатни мигови. Располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, мини бар и тераса со поглед на езеро.

 

 

BB HB

Мај/Јуни

1600 ден. 1850 ден.
Јули / Август 1850 ден.

2100 ден.

Септ/Октомври 1600 ден.

1850 ден.

 

  • Дете до 5.99 години – гратис
  • Дете од 6-12 години – 50%  попуст од редовната цена
  • За еднокреветна соба + 30% од редовната цена


Т.А. БРАН ТУРС

Останати Понуди