ХОТЕЛ ТИНО 4* – СВ.СТЕФАН

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ХОТЕЛ ТИНО 4* – СВ.СТЕФАН – ЛЕТО 2023

 

Сместен на брегот на Охридското Езеро, хотелот Тино Свети Стефан нуди бесплатен wi-fi, бесплатна климатизација, 24 часновна рецепција, велнес центар и ресторан, бесплатен паркинг за гостите (со претходна резервација), конференциска сала. Хотелот располага и со внатрешен базен, надворешен базен и излез на брегот на Охридското Езеро. Вкусен појадок се служи секое утро во хотелот, а за вечера може да се ужива во ресторанот во куќата. Исто така, достапна е и услуга во собата. Велнес областа на хотелот се состои од затворен и отворен базен, сауна, амам и фитнес центар. Масажата се доплаќа и истата е на барање. Во самиот хотел има и посебна просторија за оставање на багажот. Хотелското сместување располага со двокреветни соби, апартмани со поглед кон езеро, трокреветни соби, економи двокреветна соба. Секоја соба е удобно опремена со балкон, ТВ со рамен екран и мини бар, сопствен тоалет.

Јуни Јули и Август

Недела Четврток

3.470 ден. 3.780 ден.
Петок и сабота 3.470 ден. 3.780 ден.
Дополнително легло за деца до 12 години 700 ден. 700 ден.
Доплата за поглед езеро 400 ден. 400 ден.

Дополнителни информации:

  • Цената е со вклучен појадок и вечера
  • Туристичка такса се доплаќа 40 денари по лице од ноќ
  • Во апартманите важи минимум 3 полни платежни суми, и доплата за 4то лице во зависност од возраста
  • За двокреветните соби важи минимум 2 полни платежни суми
  • За деца до 99 години не се доплаќа, без дополнително легло во соба
  • Во една двокреветна соба има можност за максимум едно дополнително легло, за дете до 11.99 години

Останати услуги вклучени во цената: користење на внатрешен и надворешен базен, детски базен, спа центар, детско игралиште, пинг понг маса, фитнес, интернет.

 

 

Т.А. БРАН ТУРС

Останати Понуди