ХОТЕЛ ВИП 3* – БЕРОВО

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ХОТЕЛ ВИП 3* – БЕРОВО

ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2023 ГОДИНА

 

Цени по соба:

Лукс соба 1/2 со балкон поглед кон езеро – 1900 ден по соба на ден

Стандард 1/2 соба со балкон поглед кон езеро – 1800 ден по соба на ден

Стандард 1/2 соба без балкон – 1700 ден по соба на ден

 

 

Во цената е вклучено:

– Ноќевање со појадок

– Туристичка такса со вклучен ДДВ

 

За деца од 4 – 10 години плаќаат 50 % и имаат свое легло.

 

 

Останати Понуди