ХОТЕЛ GOLDEN GATE 3* – КУШАДАСИ

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ХОТЕЛ GOLDEN GATE 3* – КУШАДАСИ

Положба: Хотелот е лоциран на само 350 метри од една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот е оддалечен на 2.5 километри од центарот на градот.
Сместување: Хотелот Golden Gate Club Hotel е интимен бутик хотел кој располага со 75 соби. Сите соби се комфорни и располагаат со сопствен балкон, клима уред, сопствена бања (туш, тоалет,фен за коса),ТВ, телефон, минибар и бесплатна Wi-Fi конекција.
Услуга: Хотелот е на база BB (ноќевање со појадок– шведска маса – во главниот ресторан).Хотелот исто така располага со еден бар каде гостите може да уживаат во широк спектар на коктели.
Бесплатни услуги: користење на базен, базен за деца,лежалки и чадори покрај базен, ресторан за време на доручек,градина, минибар,тераса, Wi-Fi конекција.
Услуги со доплата: Увозни пијалоци, свежо цедени сокови,телефон, сеф на рецепција,водени спортови на плажа, лежалки на плажа, сервис за перење алишта.
Содржини: Хотелот располага со прекрасна градина, два базени,базен за деца ресторан, бар, рецепција (24/7),складирање на багаж.
Плажа: Хотелот се наоѓа на 350 метри од една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот и по нјезината чиста вода. Во близина на плажата има безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, барови, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.
Спорт и забава: Надворешен базен, водени спортови.

ТЕРМИН

АРАНЖМАН
10 НОЌИ
26.06 -06.07

279 еур.

01.07 -11.07

299 еур.
06.07 -16.07

299 еур.

11.07 -21.07

299 еур.
16.07 -26.07

299 еур.

21.07 -31.07

299 еур.
26.07 -05.08

299 еур.

31.07 -10.08

299 еур.
05.08 -15.08

299 еур.

10.08 -20.08

299 еур.
15.08 -25.08

299 еур.

20.08 -30.08

299 еур.
25.08 -04.09

279 еур.

30.08 -09.09

247 еур.

04.09 -14.09

247 еур.
09.09 -19.09

247 еур.

14.09 -24.09

247 еур.

19.09 -29.09

247 еур.

Цените се по лицe за 10 ноќевања со вклучен превоз.
За дете до 5.99 години: 80 eur.
За деца од 6 до 11.99 години: -20% попуст.
Ограничен број на соби.

Останати Понуди