ХОТЕЛ ROXX ROYAL 3* – КУШАДАСИ

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ХОТЕЛ ROXX ROYAL 3* – КУШАДАСИ

 

Положба:Хотелот Roxx Royal е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 400 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.
Сместување: Сите соби располагаат со сопствен балкон (единствено трокреветните соби немаат балкон ), сопствена бања (туш или када, тоалет,фен за коса), клима уред , ТВ, телефон, бесплатна Wi-Fi конекција.
Услуга: Хотелот е на база HB (ноќевање, појадок и вечера). Хотелот располага со еден ресторан кој располага со затворен и отворен дел. Во овој ресторан гостите може да пробаат разновидни регионални и интернационални јадења. Хотелот исто така располага со еден бар.
Бесплатни услуги: користење на главниот ресторан за време на доручек, Wi-Fi конекција, паркинг, базен на отворено, лежалки и чадори покрај базенот, ТВ салон, градина и клима.
Услуги со доплата: Пијачки во барот, лежалки и чадори на плажа, сеф, телефон, медицински услуги,водени спортови.
Содржини:Хотелот располага со еден ресторан, еден бар, паркинг, 24/7 рецепција, надворешен базен, градина.
Плажа: Хотелот е оддалечен на 400 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот и по нејзината чиста вода. Во близина на плажата се наоѓаат безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.
Спорт и забава:Водени спортови, одбојка на плажа, дестско игралиште.

 

ТЕРМИН

АРАНЖМАН 10 НОЌИ ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
01.06-11.06 315 еур 26.07 -05.08

500 еур

06.06 -16.06

315 еур 31.07 -10.08 500 еур
11.06 -21.06 315 еур 05.08 -15.08

500 еур

16.06-26.06

315 еур 10.08 -20.08 500 еур
21.06 -01.07 315 еур 15.08 -25.08

500 еур

26.06 -06.07

379 еур 20.08 -30.08 500 еур
01.07 -11.07 500 еур 25.08 -04.09

430 еур

06.07 -16.07

500 еур 30.08 -09.09 399 еур
11.07 -21.07 500 еур 04.09 -14.09

399 еур

16.07 -26.07

500 еур 09.09 -19.09

399 еур

21.07 -31.07

500 еур 14.09 -24.09

399 еур

Цените се по лицe за 10 ноќевања со вклучен превоз.
За дете до 5.99 години: 80 еур
За деца од 6 до 11.99 години: -20% попуст.

 

Т. А. БРАН ТУРС – ПРИЛЕП

Останати Понуди