ХОТЕЛ SOLEIL 3* – КУШАДАСИ

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ХОТЕЛ SOLEIL 3* – КУШАДАСИ

Положба:Хотелот Soleil е лоциран на само 300 метри од плажата Ladies Beach и 3км од центарот на градот.
Сместување: Во Хотелот Soleil сите соби располагаат со сопствен балкон, сопствена бања (туш или када, тоалет,фен за коса), клима уред (со доплата во месец Јуни и Септември), ТВ, телефон, бесплатна Wi-Fi конекција.
Услуга: Хотелот е на база HB (ноќевање, појадок и вечера). Хотелот располага со еден ресторан кој располага со затворен и отворен дел. Во овој ресторан гостите може да пробаат разновидни регионални и интернационални јадења. Хотелот исто така располага со еден бар.
Бесплатни услуги:користење на главниот ресторан за време на доручек, Wi-Fi конекција, паркинг, базен на отворено, лежалки и чадори покрај базенот, ТВ салон, градина и детско игралиште за најмалите.
Услуги со доплата: Пијачки во барот, лежалки и чадори на плажа, сеф, телефон, медицински услуги,водени спортови.
Содржини: Хотелот располага со еден ресторан, еден бар, паркинг, 24/7 рецепција, надворешен базен.
Плажа: Хотелот е оддалечен на само 300m метри од плажата Ladies Beach.Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот и по нејзината чиста вода. Во близина на плажата се наоѓаат безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.
Спорт и забава: Водени спортови, одбојка на плажа, дестско игралиште.

ТЕРМИН

АРАНЖМАН 10 НОЌИ ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
16.06-26.06 304 еур 05.08 -15.08

399 еур

21.06 -01.07

325 еур 10.08 -20.08 399 еур
26.06 -06.07 325 еур 15.08 -25.08

399 еур

01.07 -11.07

333 еур 20.08 -30.08 399 еур
06.07 -16.07 348 еур 25.08 -04.09

364 еур

11.07 -21.07

364 еур 30.08 -09.09 364 еур
16.07 -26.07 390 еур 04.09 -14.09

364 еур

21.07 -31.07

399 еур 09.09 -19.09 348 еур
26.07 -05.08 399 еур 14.09 -24.09

348 еур

31.07 -10.08

399 еур 19.09 -29.09

304 еур

Цените се по лицe за 10 ноќевања со вклучен превоз.
За дете до 5.99 години: 80 еур.
За деца од 6 до 11.99 години: -20% попуст.
*Ограничен број на соби.

Т. А. БРАН ТУРС – ПРИЛЕП

Останати Понуди