ХОТЕЛ ALBORA 3* – КУШАДАСИ

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ХОТЕЛ АЛБОРА 3* – КУШАДАСИ

Положба: Хотелот се наоѓа на 1 километар од центарот на градот Кушадаси и на околу 1 километар оддалеченост од најпознатата плажа во Кушадаси, Ladies Beach.

Сместување: Хотелот располага со 50 соби. Секоја соба располага со клима уред,  сопствена бања, фен, балкон (освен трокреветните соби), ТВ,телефон и бесплатна Wi-Fi конекција.

Услуга: Хотелот е на база HB(појадок и вечера – шведска маса – во главниот ресторан).

Бесплатни услуги: соба за играње, базен на отворено, игралиште за деца, Wi-Fi конекција.

Услуги со доплата: Увозни пијалоци, свежо цедени сокови,сервис за перење алишта, билијард, користење на Спа центар ( турска бања и сауна ,СПА третмани и масажи, пинг понг, телефон, сеф, шатл бус, водени спортови.

Содржини: Хотелот располага со прекрасен  ресторан на покривот, lobby бар, базен на отворено, бар покрај базенот, услуги на медицински установи.

Плажа: Хотелот се наоѓа на околу 1 километар од најпознатата плажа во Кушадаси, Ladies Beach. Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот, по нјезината чиста вода. Во близина на плажата има безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, барови, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава: Надворешен базен, детски базен, детско игралиште, водени спортови.

ТЕРМИН

АРАНЖМАН 10 НОЌИ
01.06-11.06

314 еур

06.06 -16.06

314 еур
11.06 -21.06

345 еур

16.06-26.06

345 еур
21.06 -01.07

345 еур

26.06 -06.07

365 еур
01.07 -11.07

379 еур

06.07 -16.07

379 еур
11.07 -21.07

379 еур

16.07 -26.07

379 еур
21.07 -31.07

379 еур

26.07 -05.08

379 еур
31.07 -10.08

379 еур

05.08 -15.08

379 еур
10.08 -20.08

379 еур

15.08 -25.08

379 еур
20.08 -30.08

379 еур

25.08 -04.09

365 еур
30.08 -09.09

365 еур

04.09 -14.09

345 еур
09.09 -19.09

314 еур

14.09 -24.09

314 еур
19.09 -29.09

314 еур

Цените се по лицe за 10 ноќевања со вклучен превоз
За дете до 5.99 години: 80 еур
За деца од 6 до 11.99 години: -20% попуст.

 

Т. А. БРАН ТУРС – ПРИЛЕП

Останати Понуди