ВИЛА ЈАГОДА И МАЛИНА-БОРОВЕЦ

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

Вила Јагода и МалинаБоровец

 

Рана резервација:
15% попуст до 30.08.2023
10% попуст до 30.11.2023

ПОПУСТИ: 7=6 за период од 01.12-23.12.2023-04.01-31.01.2024

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ СО РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Вид на сместување

01.12-23.12.23

04.01-31.01.24

04.03-31.03.24

24.12-29.12.23

01.02-03.03.24

30.12-03.01.24

Јагода Економи  (4+0)

 

106€

130€

202€

Јагода стандард(3+0)

130€

154€

226€

Јагода лукс – Сауна (4+0)

166€

202€

250€

Малина  (5+0)

118€

142€

214€

Цените во табелите се за наем на вила за едно ноќевање.

 

Во цената е вклучено: ноќевање, паркинг, интернет, шатл автобус.

Доплата за дополнително легло во Вила Малина 7€  за лица над 13години.

Доплата за појадок : 10€ за возрасни, 5€ за деца.

Доплата за полупансион: 24€ за возрасни, 12€ за деца

Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна) 90€ за возрасни, 50€ за деца од (4-12.99)

Туристичка такса 1 евро на ден по лице

Останати Понуди