ХОТЕЛ ПУТНИК 4* КОПАОНИК ЗИМА 2024

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ХОТЕЛ ПУТНИК 4* КОПАОНИК

Период

ХОТЕЛ ПУТНИК КОПАОНИК 4*

СУПЕРИОР ВИЛА КОПАОНИК 4*
Standart Room Family Room Apartment Standart Room Family

1/1

1/2
1/3
1/3
1/4
Мин.4 лица 1/1 1/2

1/3

1/4

01.12-06.12

103€ 68€ 76€ 76€ 122€ 82€
07.12-16.12 126€ 84€ 93€ 93€ 151€

101€

17.12-23.12

110€ 74€ 81€ 81€ 132€ 88€
24.12-27.12 150€ 100€ 110€ 110€ 180€

120€

28.12-02.01

260€ 173€ 191€ 191€ 312€ 208€
03.01-20.01 173€ 116€ 127€ 127€ 208€

137€

21.01-10.02

157€ 105€ 115€ 116€ 189€ 126€
11.02-17.02 189€ 126€ 139€ 139€ 227€

151€

18.02-09.03

173€ 116€ 127€ 127€ 208€ 137€
10.03-16.03 150€ 100€ 110€ 110€ 180€

120€

17.03-06.04

110€ 74€ 81€ 80€ 132€

88€

Цена по лице на ден на база појадок и вечера
50% уплата при резервација

Услови за деца:
-деца до 3 год БЕСПЛАТНО
-деца од 3-12 год.при сместување со двајца возрасни плаќаат 70% доколку користат кревет или 50% доколку не користат кревет

Во цената е вклучено:
– Појадок и Вечера
– Користење на Wellness&Spa (затворен базен за возрасни, затворен базен за деца, Џакузи, Финска Сауна, Руска Сауна, Инфрацрвена Сауна, Турска Бања,Тапидариум), Фитнес Центар

Во цената не е вклучено:
– Користењето на Хамам и масажи
– Игротека за деца , Game Room за деца
– Туристичка такса: 1€ по лице на ден за возрасни; 0,60€ по лице на ден за деца 7-15 години; Деца до 7 години не плаќат такса
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден за сите гости

 

Услови за откажување и промена на термин:
– Секој гостин е должен во писмена форма да ја откаже или да го промени терминот на својата резервација.

Рокови за откажување на резервација:
– 30% ако се откаже 45-15 дена пред почетокот на аранжманот
– 100% пенали ако се откаже 14-0 дена пред почетокот на аранжманот

Останати Понуди