Hotel Grand 4*- БАНСКО

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

 Grand Hotel Bansko 4*

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.10.2022 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2022 15% ПОПУСТ

7=6, 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 22.12.2022 И ОД 03.01 ДО 15.04.2023

5=4 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 06.03 ДО 15.04.2023

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

GRAND HOTEL BANSKO 4* BANSKO                                 www.grandhotelbansko.bg

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН ПЛУС

1

01.12.2022
22.12.2022

23.12.2022
28.12.2022

29.12.2022
02.01.2023

03.01.2023
10.01.2023

11.01.2023
18.01.2023

19.01.2023
05.03.2023

06.03.2023
15.04.2023

STANDARD ROOM

DOUBLE ROOM

127

160

218

171

149

160

127

SINGLE ROOM

117

147

n/a

157

137

147

117

DBL 1+1 CHD (6-11,99)

127

160

218

171

149

160

127

SGL 1+1 CHD (0-5,99)

117

147

n/a

157

137

147

117

DELUXE

DOUBLE ROOM

131

165

222

176

151

165

131

DBL 1+1 CHD (6-11,99)

131

165

222

176

151

165

131

DBL 1+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)

132

166

223

177

152

166

132

DBL 2+1 CHD (0-5,99)

132

166

223

177

152

166

132

EXECUTIVE ROOM

DOUBLE ROOM

158

191

247

196

185

191

158

DBL 1+1 CHD (6-11,99)

158

191

247

196

185

191

158

1 BEDROOM APARTMENT

APARTMENT 2 AD

159

192

250

203

181

192

159

APARTMENT 2 AD+EXTRA BED

215

260

338

275

245

260

215

APT2 1+1 CHD (6-11,99)

159

192

250

203

181

192

159

APT2 1+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)

160

193

251

204

182

193

160

APT2 1+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)

199

241

313

255

227

241

199

APT2 2+1 CHD (0-5,99)

160

193

251

204

182

193

160

APT2 2+1 CHD (6-11,99)

199

241

313

255

227

241

199

APT2 2+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)

200

242

314

256

228

242

200

APT2 2+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)

240

289

376

306

273

289

240

APT2 3+1 CHD (0-5,99)

216

261

339

276

246

261

216

2 BEDROOM APARTMENT

APARTMENT 4 AD

262

329

444

351

307

329

262

APT4 2+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)

262

329

444

351

307

329

262

APT4 3+1 CHD (6-11,99)

262

329

444

351

307

329

262

APT4 3+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)

263

330

445

352

308

330

263

APT4 3+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)

296

371

500

396

346

371

296

APT4 4+1 CHD (0-5,99)

263

330

445

352

308

330

263

Такса за лице на ден

0.61

0.61

0.61

0.61

0.61

0.61

0.61

Отказ

Под 7 дена 100%

Под 21 ден 100%

Под 28 дена 100%

Под 14 дена 100%

Под 14 дена 100%

Под 21 ден 100%

Под 7 дена 100%

No Show

100%

100%

100%

100%

100%

100%

100%

Минимум престој

3

3

4

3

3

3

3

Доплата за Новогодишна вечера 90 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 6 до 11.99 години . Паркинг 5 ЕУР дневно .

Цената вклучува: користење на финска сауна, солена сауна, арома сауна, парна бања, амам, џакузи, соба за релаксација, затворен базен,

базен за деца,фитнес, ски гардероба, трансфер до гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.10.2022 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2022 15% ПОПУСТ

7=6, 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 22.12.2022 И ОД 03.01 ДО 15.04.2023

5=4 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 06.03 ДО 15.04.2023

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

Останати Понуди