MARIA ANTOANETA RESIDENCE 3*-БАНСКО

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

MARIA ANTOANETA RESIDENCE 3* – Банско

www.maria-antoaneta.com

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
25% попуст за резервација и уплата до 30.09.2023
20% попуст за резервација и уплата до 31.10.2023
15% попуст за резервација и уплата до 30.11.2023
10% попуст за резервација и уплата до 19.12.2023

БОНУС – 7=6 за период од 01.12.2023 до 09.03.2024

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ

Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок

01.12-21.12.2023

08.01-09.03.2024 29.12-01.01.2024 22.12-28.12.2023
10.03-31.03.2024  

 02.01-07.01.2024

Двокреветна соба ПРОМО

(приземје , поткровје)

2+0

36€ 37€ 75€

46€

Двокреветна соба

2+0

39€ 40€ 80€

50€

Јуниор сјуит

2+1

41€ 43€ 82€

52€

Јуниор сјуит со кујна

2+1

43€ 44€ 84€

53€

Едноспален апартман

2+2

45€ 46€ 86€

55€

Едноспален апартман со кујна

2+2

46€ 48€ 87€

56€

Фемили апартман

4+2

50€ 52€ 92€

60€

Фемили апартман

( камин, кујна )

4+2

52€ 53€ 93€

61€

Доплата за вечера (шведска маса, неограничени пијалоци пиво, бело вино, црно вино, минерална вода): возрасен – 14€ , дете 8€ (од 2 до 11.99 год.)
Минимален престој – 3 ноќевања
Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, финска сауна, парна бања, турска бања , фитнес, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ и трето дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – плаќа целосна сума
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (не e задолжителнa) : возрасни – 95€, дете од 2-11.99 год.- 55 €
▪ Доплата за подземен паркинг – 15€ на ден (се плаќа на рецепција)

▪ Доплата за соба со поглед на планина 8€ на ден по соба ( не важи за промо соба )

▪ Доплата за соба со балкон 8 € на ден по соба ( не важи за промо соба )

▪ Доплата за бебешко креветче – 5€ на ден (се плаќа на рецепција)
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год.: 1€ по лице на ден

Останати Понуди