MOUNTAIN PARADISE 4* – БАНСКО ЗИМА 2024

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ЗИМА 2024
БАНСКО (БУГАРИЈА)
Хотел MOUNTAIN PARADISE 4*
www.mountain-paradise.org

 

ПРОМОЦИЈА 6=7
плати 6 добиј 7 ноќевања

Период Студио Апартман
03.0128.02.2024 48 еур 290 еур 50 еур 300 еур
28.02-10.03.2024 43 еур 260 еур 45 еур 270 еур

Цените во табелата се дадени по лице од ноќ, услуга полупансион.
Минимум престој 2 ноќи.

 

Услови за деца:

  • Деца со родители:0-5.99 год.–гратис.
  • Прво дете на дополнителен кревет од 6-11.99 г.=50 %,
  • Дете на редовен кревет од 6-11.99 плаќа 80%.
  • Лица над 12 год. плаќаат 80 %, користат: храна и дополнителен кревет.

 

Во цената е вклучено:

  • појадок и вечера – шведски стол,
  • туристичка такса
  • бесплатно користење на сауна, базен, џакузи фитнес, WI-FI., превоз: хотел – гондола

 

Доплата:патничко здравствено осигурување 60 денари од ден до 65 год. (без франшиза со вклучена спортска незгода-задолжително).

Можност  за  изнајмување на ски – опрема од Бран турс: чизми+ски(карвинг)+стапчиња

 

Т.А. Бран Турс-Прилеп

 

Останати Понуди