MOUNTAIN PARADISE 4* – Банско

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn
MOUNTAIN PARADISE 4* – Банско
Цените се по лице за 1 ноќевање 29.12-02.01.2022 03.01-28.02.2023 23.12-28.12.2022 

01.03-10.03.2023

16.12-22.12.2022

11.03-31.03.2023

на база ПОЛУПАНСИОН *Ноќевање со појадок  ПП ПП ПП
Студио 2+0  66€ 44 € 42€ 37€
Едноспален апартман 2+2  68€ 46€ 44€ 39€
Двооспален апартман 4+2  68€ 46€ 44€ 39€
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6| 10=8|14=12 7=6 | 10=8|14=12 7=5 / 6=5 / 5=4
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет
Дополнителни услови :
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Второ дете од 06-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Дете од 06- 11.99 год. на редовно легло – 20% попуст  од цената
▪ Возрасен на дополнително легло  – 20% попуст од цената
▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 90€, дете – 42€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Останати Понуди