REGNUM 5*-БАНСКО

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

REGNUM 5* – Банско

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

20% попуст за резервација и уплата до 30.11.2023

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ

БОНУСИ : 7=6,10=9  (не важи за период 27.12-03.01.2023)
валидни резервации направени после 21.11.2023

Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 27.12.23-03.01.24 22.12-26.12.23

04.01-08.01.24

25.01-25.02.24

09.01-24.01.24

26.02-17.03.24

01.12-21.12.23

18.03-14.04.24

Вид на сместување

 

Јуниор суит

2+0

242€ 192€ 159€

131€

Едноспален апартман

2+1

259€ 203€ 170€

142€

Едноспален апартман – поглед планина

2+1

265€ 210€ 175€

147€

Едноспален апартман – делукс

2+2

270€ 214€ 181€

153€

Делукс едноспален со поглед на планина

4+2

276€ 220€ 187€

159€

Двоспален апартман

4+2 467€ 367€ 284€

250€

Двоспален апартман- со поглед планина

4+2

472€ 373€ 289€

255€

Дете  до 0-6.99год  БЕСПЛАТНО  
 

Дете  од 6.99-12.99 год. на доп.легло

40 €

35 € 29 €

23€

 

Доплата за возрасен на доп.легло

79 €

74 € 57 €

40€

Доплата за апартман со балкон  10€ за апартман за целиот престој
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на СПА ЦЕНТАР – внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, релакс соба, џакузи, ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Доплата за  вечера : возрасен – 28€, дете 07-12.99 години -17€
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 165€, дете (11-16.99 год.) – 99€, дете (6-11.99 год.) – 50€ , 03-05.99 години 30 €
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Останати Понуди