ЗИМА 2024 КОПАОНИК-Вила ИВАНОВИЌ-БРЗЕЌЕ

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ЗИМА 2024 КОПАОНИК

 

КОПАОНИК е најголем планински масив и Национален парк во Србија, најпознат туристички скијачки центар во Србија, со најдобро скијање и поврзани ски патеки и жичари.

БРЗЕЌЕ е туристичка населба со многу хотели, вили и апартмани, во подножјето на Копаоник, на само 15 км од самиот ски – центар Копаоник. Жичарите Бела река 1 и 2 го поврзува Брзече со централниот ски центар Копаоник, а на секои 60 мин. има автобус од Брзече до Копаоник.

СУПЕР ХИТ ПОНУДА

Вила ИВАНОВИЌ – БРЗЕЌЕ

Се наоѓа на 1100 м.н.висина, на 350 м. од затворената Гондола,  опкружена со букова и борова шума.Тоа се 2 објекти со дво, тро и четворо креветни соби (реновирани2023), секоја соба со ТВЦ, тв,WI-FI,ресторан со домашна кујна, паркинг, скијачница…

                             

Новогодишен пакет

Период

Цена по лице
29.12.2023
02.01.2024

14.900 ден.
4 полупансиони со вклучена новогодишна вечера со музика и пијалок

Редовен ценовник

Период

Цена по лице од ноќ
ПОЛУПАНСИОН

02.01-20.01.2024

24.02-02.03.2024

34 евра/ноќ или 238еур за 7 ноќи во 1/2

20.01-24.02.2024

32 евра/ноќ или 224еур за 7 ноќи во 1/2

08.01-16.03.2024

37 евра/ноќ

Појадок  (шведски стол)  и  Вечера (континентален:супа,салата,главно јадење,десерт)

Туристичката такса е вклучена во цената.
Деца со родители до 12 год. имаат попуст од 25% – користат: храна и кревет.
Сместувањето е во 14 часот, а напуштање на собите во 10 часот.
Доплата за патничко здравствено осигурување задолжително.

Останати Понуди