ЗИМА 2023 КОПАОНИК – ВИЛА ИВАНОВИЌ – БРЗЕЌЕ

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ЗИМА 2023 КОПАОНИК

КОПАОНИК е најголем планински масив и Национален парк во Србија, најпознат туристички скијачки центар во Србија, со најдобро скијање и поврзани ски патеки и жичари.
БРЗЕЌЕ е туристичка населба со многу хотели, вили и апартмани, во подножјето на Копаоник, на само 15 км од самиот ски – центар Копаоник. Жичарите Бела река 1 и 2 го поврзува Брзече со централниот ски центар Копаоник, а на секои 60 мин. има автобус од Брзече до Копаоник.

СУПЕР ХИТ ПОНУДА
Вила ИВАНОВИЌ – БРЗЕЌЕ

Се наоѓа на 1100 м.н.висина, на 350 м. од затворената Гондола,  опкружена со букова и борова шума. Тоа се 2 објекти со дво, тро и четворо креветни соби (100 кревети), секоја соба со ТВЦ, тв,WI-FI, ресторан со домашна кујна, паркинг, скијачница…..

Новогодишен пакет:
29.12-2022 – 02.01.2023 = 4 Полупансиони
255 еур со вклучена новогодишна вечера со музика

ИНДИВИДУАЛНИ ЦЕНИ

02.01.23-14.01.23 г. / 04.02.23-18.02.23 г.
34 еур = полупансион по лице во 1/2 соба

14.01.23-04.02.23 г. / 18.02- 25.02.23г.
29 еур = полупансион по лице во 1/2 соба.

 

  • Појадок  (шведски стол), вечера (континентален:супа,салата,главно јадење,десерт)
  • Туристичка такса од 1 еур на ден не е вклучена во цената.
  • Деца со родители од 3 – 12 год. плаќаат 50 % – користат: храна и кревет
  • Трето лице над 12год. во 1/3, и 4-то лице во 1/4 плаќа 90%.
  • Сместувањето е во 14 часот, а напуштање на собите во 10 часот.
  • Доплата за патничко здравствено осигурување. Патничкото осигурување е задолжително.
  • Можност за изнајмување на ски опрема од ТА Бран турс: скии(карвинг), чизми, стапчиња.
    За 1 ден -300ден., за 2 дена=500ден., за 3 дена 650ден., за 4 дена -800ден., за 5 дена-900д.

Останати Понуди