Летовање

Кушадаси

Papatya Hotel- КУШАДАСИ

Papatya Hotel Положба: Papatya хотелот е лоциран на 200 метри од најдолгата песочна плажа во Кушадаси  Long Beach. Хотелот располага со свој приватен дел

Повеќе ...
Кушадаси

Flora Suites 3+* – КУШАДАСИ

Flora Suites 3+* Положба: Flora Suites хотелот е лоциран на 700 метри од најдолгата песочна плажа во Кушадаси Long Beach. Хотелот располага со

Повеќе ...
Грција

Хотел ХАНИОТИ 3* – ЛЕТО 2024

ЛЕТО 2024 ХАНИОТИ (ХАЛКИДИКИ) На првиот крак на Касандра, се наоѓа Ханиоти, кое се наоѓа во кристално чистиот Залив Торонеос, опкружен со

Повеќе ...
Ханиоти

Вила “МАРИА ” – Ханиоти

Вила “МАРИА ” – Ханиоти Вила “Maria” се наоѓа во центарот на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа. Располага со 1/2 и 1/3 студија со

Повеќе ...
Актуелни Понуди

ШПАНИЈА-ЛЕТО 2024

ШПАНИЈА- ЛЕТО 2024 Рим-Барселона-Валенсија-Мадрид-Толедо-Сарагоса-Андора-Кан-Ница-Монако 19.06.24 Поаќање во 15.00 часот,патот води преку гр.премин Меџитлија за Игуменица. Пристигнување во Игуменица во вечерните часови,и во

Повеќе ...
Албанија

ВИЛА БИЛЕРО – КСАМИЛ

ВИЛА БИЛЕРО – КСАМИЛ АЛБАНИЈА ЛЕТО 2024 Ксамил е туристичко место на југот на Албанија (недопрена природа) со тиркизно Јонско море, мирно

Повеќе ...
Албанија

ВИЛА СТЕФИ – КСАМИЛ

ВИЛА СТЕФИ – КСАМИЛ АЛБАНИЈА – ЛЕТО 2024 Ксамил е туристичко место на југот на Албанија (недопрена природа) со тиркизно Јонско море,

Повеќе ...
Анталија

АНТАЛИЈА ЧАРТЕР ЛЕТО 2024

ЗА ПРЕГЛЕД НА ТЕРМИНИТЕ, ХОТЕЛСКОТО СМЕСТУВАЊЕ, ЦЕНАТА И УСЛУГАТА КОЈА ЈА ДОБИВАТЕ РАЗГЛЕДАЈТЕ ГО СЛЕДНИОТ ЛИНК:   ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ И РЕЗЕРВАЦИИ

Повеќе ...