Банско Бугарија

Банско Бугарија

SUNRISE 4* – БАНСКО

SUNRISE 4* – Банско www.hotelsunrisebansko.com Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12-02.01.2023 03.01-28.02.2023 23.12-27.12.2022  01.03-10.03.2023   16.12.-22.12.2022 11.03-31.03.2023 на база ПОЛУПАНСИОН

Повеќе ...
Банско Бугарија

MOUNTAIN PARADISE 4* – Банско

MOUNTAIN PARADISE 4* – Банско Цените се по лице за 1 ноќевање 29.12-02.01.2022 03.01-28.02.2023 23.12-28.12.2022  01.03-10.03.2023 16.12-22.12.2022 11.03-31.03.2023 на база ПОЛУПАНСИОН *Ноќевање

Повеќе ...
Банско Бугарија

Hotel Grand 4*- БАНСКО

 Grand Hotel Bansko 4* ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.10.2022 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2022 15% ПОПУСТ 7=6, 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ

Повеќе ...
Банско Бугарија

Hotel Belvedere 4* – БАНСКО

Hotel Belvedere 4* „Belvedere Holiday Club“ е хотелски комплекс од затворен тип категоризиран со 4* кој располага со луксузни апартмани со една

Повеќе ...
Банско Бугарија

MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско

MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско www.murite.bg РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА (не важи за 29.12-02.01.2023) : 15% попуст за резервација и уплата до 15.10.2022 10%

Повеќе ...
Банско Бугарија

LUCKY BANSKO 5* BANSKO          

LUCKY BANSKO 5* BANSKO                                                           www.luckybansko.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК   01.12.2022 21.12.2022 22.12.2022 26.12.2022 27.12.2022 02.01.2023

Повеќе ...