Грција

Грција

Хотел ХАНИОТИ 3* – ЛЕТО 2024

ЛЕТО 2024 ХАНИОТИ (ХАЛКИДИКИ) На првиот крак на Касандра, се наоѓа Ханиоти, кое се наоѓа во кристално чистиот Залив Торонеос, опкружен со

Повеќе ...
Ханиоти

Вила “МАРИА ” – Ханиоти

Вила “МАРИА ” – Ханиоти Вила “Maria” се наоѓа во центарот на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа. Располага со 1/2 и 1/3 студија со

Повеќе ...