Програми

Актуелни Понуди

ОСТРОШКИ МАНАСТИР- 17/18.06.2023

ПОСЕТА НА ОСТРОШКИОТ МАНАСТИР  Манастир ДАЈБАБЕ – БУДВА – ЦЕТИЊЕ 17/18.06.2023 17.06.23Поаѓање во 00:15ч. со автобус пред агенција Бран,па преку Албанија за

Повеќе ...
Актуелни Понуди

ВОДЕН – ЛУТРАКИ 08.07.2023

ВОДЕН – ЛУТРАКИ  08.07.2023 Поаѓање во 06ч. пред агенција Бран за Грција преку граничниот премин Меџитлија. Пристигнување во Воден (Едеса) околу 09

Повеќе ...
Актуелни Понуди

АЦО ПЕЈОВИЌ – БИТОЛА 08.07.23

КОНЦЕРТ НА АЦО ПЕЈОВИЌ ВО БИТОЛА 08.07.2023   Поаѓање во 19ч. пред агенција Бран со автобус/минибус за Битола. Слободно време за индивидуални

Повеќе ...
Езерски Туризам

ХОТЕЛ ТИНО 4* – СВ.СТЕФАН

ХОТЕЛ ТИНО 4* – СВ.СТЕФАН – ЛЕТО 2023   Сместен на брегот на Охридското Езеро, хотелот Тино Свети Стефан нуди бесплатен wi-fi,

Повеќе ...
8-ми Март

БУКУРЕШТ 8МИ МАРТ

БУКУРЕШТ ДРАКУЛА ТУРА (Трансилванија – Романија)   09.03.2023 Поаѓање за Букурешт во 19 ч со автобус преку Софија, Русе. Ноќно возење со

Повеќе ...
8-ми Март

САРАЕВО 8МИ МАРТ

САРАЕВО МОСТАР – ВИШЕГРАД – МОКРА ГОРА   09.03.23 Поаѓање за Сараево во 20 ч преку граничниот премин Табановце па низ Србија

Повеќе ...
8-ми Март

РИМ 8МИ МАРТ

РИМ – ВАТИКАН – БАРИ – НЕАПОЛ   Сите патишта водат во РИМ Вечниот Град кој е музеј на отворено за милионите

Повеќе ...
8-ми Март

БЕЛГРАД 8МИ МАРТ

БЕЛГРАД НОВИ САД – СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ БЕЛГРАД: Сместен на вливот на реката Сава во Дунав, еден од најстарите градови во Европа, боемски

Повеќе ...
8-ми Март

БУДИМПЕШТА 8 МИ МАРТ

БУДИМПЕШТА – ВИЕНА БУДИМПЕШТА Убавицата на Дунав, формирана од двата града Будим и Пешта, со впечатлива архитектура и уште повпечатливиот танц на

Повеќе ...
Банско Бугарија

SUNRISE 4* – БАНСКО

SUNRISE 4* – Банско www.hotelsunrisebansko.com Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12-02.01.2023 03.01-28.02.2023 23.12-27.12.2022  01.03-10.03.2023   16.12.-22.12.2022 11.03-31.03.2023 на база ПОЛУПАНСИОН

Повеќе ...
Банско Бугарија

MOUNTAIN PARADISE 4* – Банско

MOUNTAIN PARADISE 4* – Банско Цените се по лице за 1 ноќевање 29.12-02.01.2022 03.01-28.02.2023 23.12-28.12.2022  01.03-10.03.2023 16.12-22.12.2022 11.03-31.03.2023 на база ПОЛУПАНСИОН *Ноќевање

Повеќе ...
Банско Бугарија

Hotel Grand 4*- БАНСКО

 Grand Hotel Bansko 4* ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.10.2022 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2022 15% ПОПУСТ 7=6, 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ

Повеќе ...
Банско Бугарија

Hotel Belvedere 4* – БАНСКО

Hotel Belvedere 4* „Belvedere Holiday Club“ е хотелски комплекс од затворен тип категоризиран со 4* кој располага со луксузни апартмани со една

Повеќе ...
Банско Бугарија

MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско

MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско www.murite.bg РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА (не важи за 29.12-02.01.2023) : 15% попуст за резервација и уплата до 15.10.2022 10%

Повеќе ...
Банско Бугарија

LUCKY BANSKO 5* BANSKO          

LUCKY BANSKO 5* BANSKO                                                           www.luckybansko.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК   01.12.2022 21.12.2022 22.12.2022 26.12.2022 27.12.2022 02.01.2023

Повеќе ...