Нова Година

Езерски Туризам

ХОТЕЛ ТИНО 4* – СВ.СТЕФАН

ХОТЕЛ ТИНО 4* – СВ.СТЕФАН – ЛЕТО 2023   Сместен на брегот на Охридското Езеро, хотелот Тино Свети Стефан нуди бесплатен wi-fi,

Повеќе ...
МАКЕДОНИЈА

ХОТЕЛ ДРИМ СТРУГА

ХОТЕЛ ДРИМ  4* – СТРУГА Сместен на самиот брег од Охридското езеро и реката Црни Дрим, во срцето на градот Струга, Хотел Дрим располага

Повеќе ...
Нова Година

СОЛУН-ЛУТРАКИ-ВОДЕН

Нова 2023 година СОЛУН – ЛУТРАКИ – ВОДЕН ЛУТРАКИ е мало туристичко место. Местото со своите минерални лековити извори е познато уште од

Повеќе ...