ВИЛА СТЕФИ – КСАМИЛ

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ВИЛА СТЕФИ – КСАМИЛ
АЛБАНИЈА –
ЛЕТО 2023

Ксамил е туристичко место на југот на Албанија (недопрена природа) со тиркизно Јонско море, мирно место идеално за вашиот одмор. Студија и апартмани ”СТЕФИ” се наоѓаат на 80 м од прекрасната песочна плажа Бела Виста на 100 м од центар на градот. Студија 1/3 и 2/4апп и 2/6апп се опремени со кујна, фрижидер, ТВ, тоалет, клима, тераса, WI-FI. Климата е вклучена во цената
Координати: 39.768103, 20.000035

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќeвања 1/3 ( студио за 3 лица)

Студио бр.1,2,5

2/4(апартман)  за 4 лица)

Апп.Бр.3

2/6 ( апартман за 6 лица)

Апп.бр.4

3/6 дуплех

(6-8 лица)

Комплех Стефи

27.05-03.06.2023

7 105е 140е 160е

160е

03.06 – 10.06.2023

7 135е 175е 195е

240е

10.06 – 17.06.2023

7 205е 275е 295е

345е

17.06 – 24.06.2023

7 240е 310е 340е

390е

24.06 – 01.07.2023

7 240е 310е 340е

390е

01.07 – 08.07.2023

7 275е 345е 380е

430е

08.07 – 15.07.2023

7 310е 380е 395е

450е

15.07 – 22.07.2023

7 310е 380е 395е

450е

22.07 – 29.07.2023

7 310е 380е 395е

450е

29.07 – 05.08.2023

7 310е 380е 395е

450е

05.08 – 12.08.2023

7 310е 380е 395е

450е

12.08 – 19.08.2023

7 310е 380е 395е

450e

19.08 – 26.08.2023

7 310е 380е 395е

450e

26.08 – 02.09.2023

7 300е 345е 380е

430e

02.09 – 09.09.2023

7 240е 310е 340е

390e

09.09 – 16.09.2023

7 240е 310е 340е

390e

16.09 – 23.09.2023

7 135е 170е 190е

240e

23.09 – 30.09.2023

7 105е 125е 145е

195e

 

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
-За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот  термин
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра
-за трансфер од Штип доплата 10е по лице
Време на тргнување
Штип (нова пошта) во 21.00 ч
-Скопје (Вип паркинг) во 22. 00 ч
-Тетово (Веро) во 23.00 ч
-Гостивар(бунар петрол на автопат) во 23.30 ч
-Кичево (Лук оил на излез) во 00.30 ч
Струга (Подмоље бензиска Бесјани) во 1.30 ч
– Поаѓање  еден ден пред наведените датуми во табелата .
– Поаѓање од Ксамил во 15:00 ч.
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09:00 часот
НАПОМЕНА
*Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости
По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба .Во случај на причинета штета за време на престојот  Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
*Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.
*Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот на услугата
*Строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)

Останати Понуди