Актуелни Понуди

1-ви Мај

Велигден на КРФ

   Велигден на КРФ Крф е преубав остров на делот на Јонскиот архипелаг во Грција, со бујна вегетација, преубави плажи, архитектура, живописни

Повеќе ...
Актуелни Понуди

ШПАНИЈА- ЛЕТО 2024

ШПАНИЈА- ЛЕТО 2024 Рим-Барселона-Валенсија-Мадрид-Толедо-Сарагоса-Андора-Кан-Ница-Монако 19.06.24 Поаќање во 15.00 часот,патот води преку гр.премин Меџитлија за Игуменица. Пристигнување во Игуменица во вечерните часови,и во

Повеќе ...
Актуелни Понуди

РИМИНИ – ЛЕТО 2024

ЛЕТО 2024 РИМИНИ – ИТАЛИЈА (Сан Марино,Равена, Болоња, Фиренца) Римини – едно од најголемите и најпознати летни туристички летувалишта во Италија, со

Повеќе ...