ВИЛА БИЛЕРО – КСАМИЛ

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ВИЛА БИЛЕРО – КСАМИЛ
АЛБАНИЈА ЛЕТО 202
4

Ксамил е туристичко место на југот на Албанија (недопрена природа) со тиркизно Јонско море, мирно место идеално за вашиот одмор. Вилата сe нaoѓa во близина на вила Стефи на  100 метри од плaжaта  Бела Виста, располага со 1/3 и 1/4 студија, 1/6 aпп со кујна (опремена со садови за готвење),Tv, kлима (вклучена во цената ),тоалет, тераса…. Координати:39.767406, 20.000265

ЦЕНИ ЗА НАЕМ  ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќeвања 1/2
студио 
1/3
студио
1/4
студио

1/6 апартман

25.05 – 01.06.2024

7 105е 125е 160е

160е

01.06 – 08.06.2024

7 145е 165е 190е

190е

08.06 – 15.06.2024

7 215е 225е 295е

295е

15.06 – 22.06.2024

7 255е 275е 330е

330е

22.06 – 29.06.2024

7 275е 295е 350е

365е

29.06 – 06.07.2024

7 295е 315е 365е

395е

06.07 – 13.07.2024

7 330е 345е 395е

410е

13.07 – 20.07.2024

7 340е 360е 410е

425е

20.07 – 27.07.2024

7 340е 360е 410е

425е

27.07 – 03.08.2024

7 340е 360е 410е

425е

03.08 – 10.08.2024

7 360е 380е 430е

445е

10.08 – 17.08.2024

7 360е 380е 430е

445е

17.08 – 24.08.2024

7 360е 380е 430е

445е

24.08 – 31.08.2024

7 310е 360е 395е

410e

31.08 – 07.09.2024

7 270е 290е 360е

390e

07.09 – 14.09.2024

7 250е 290е 330е

350e

14.09 – 21.09.2024

7 145е 165е 195е

230e

21.09 – 28.09.2024

7 115е 135е 145е

165e

НАПОМЕНА:

 • Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
 • Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99  год.) 40 евра – за трансфер од Штип,Велес ,Куманово,Градско . доплата 10е по лице
 • Време на тргнување
  -Неготино 21.00 ч Мак петрол безниска,
  -Велес(макпетрол) 22.00,
  -Куманово(макпетрол) 22.00,
  -Штип
   (нова пошта) во 21.30,
  -Скопје (Вип паркинг) во 23. 00,
  -Тетово (Веро) во 00.00,
  -Гостивар(бунар петрол на автопат) во 00.30,
  -Кичево (бензиска Power petrol) во 01.30,
  -Струга (Подмоље бензиска Бесјани) во 2.30 ч
 • Поаѓање  еден ден пред наведените датуми во табелата
 • Поаѓање од Ксамил во 12.00 ч.
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот

  *Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости
  *во собите нема пешкири и средства за лична хигиена
  *По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба .Во случај на причинета штета за време на престојот  Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
  *Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.
  *Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот на услугата
  *Строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)

Останати Понуди