КОПАОНИК 2024-ВИЛА ДОБРОДОЛАЦ-БРЗЕЌЕ

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn

ЗИМА 2024 КОПАОНИК

КОПАОНИК е најголем планински масив и Национален парк во Србија, најпознат туристички скијачки центар во Србија, со најдобро скијање и поврзани ски патеки и жичари.

БРЗЕЌЕ е туристичка населба со многу хотели, вили и апартмани, во подножјето на Копаоник, на само 15 км од самиот ски – центар Копаоник. Жичарите Бела река 1 и 2 го поврзува Брзече со централниот ски центар Копаоник, а на секои 60 мин. има автобус од Брзече до Копаоник.

 

Вила ДОБРОДОЛАЦ – БРЗЕЌЕ

Се наоѓа на 1100 м.н.висина, на 300 м. од затворената Гондола,  опкружена со букова и борова шума. Тоа е објект со дво, тро и четворо креветни соби со СПА клуб (фитнес,џакузи базен за 10 лица), секоја соба со ТВЦ, тв,ресторан со домашна кујна, паркинг, скијачница…..

 

Новогодишен пакет

Период

Цена по лице

29.12.2023
02.01.2024

10.900 ден.
4 полупансиони

Редовен ценовник

Период

Цена по лице од ноќ
ПОЛУПАНСИОН

02.01-21.01.2024

14.02-18.02.2024

32 евра

21.01-14.02.2024

18.02-14.04.2024

28.5 евра

 

Туристичката такса е вклучена во цената.
Деца со родители од 3-12 год. имаат попуст 30 % – користат: храна и кревет.
Сместувањето е во 14 часот, а напуштање на собите во 10 часот.
Доплата за патничко здравствено осигурување задолжително

Останати Понуди