MURITE CLUB HOTEL 4*-БАНСКО

Сподели :

Facebook
Twitter
LinkedIn
MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско
www.murite.bg
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 15.10.2023
10% попуст за резервација и уплата до 15.11.2023 |
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2023 и 14.01-27.01.2024  04.03-15.04.2024(попустите се комбинираат )
*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено
Цените се по лице за 1 ноќевање

01.12-21.12.23

22.12-28.12.23 29.12-01.01.24

14.01-27.01.24

на база ПОЛУПАНСИОН

04.03-15.04.24

02.01-13.01.24

28.01-17.02.24

(мин. 3 ноќ.)

 18.02-03.03.24

Двокреветна соба – АЗАЛИА

2+0

46 € 52 € 76 €

49 €

Едноспален апартман – АЗАЛИА

2+2

55 € 62 € 85 €

58 €

Двоспален апартман – АЗАЛИА

4+2

46 € 52 € 76 €

49 €

Двокреветна соба – ОРХИДЕА

2+0

38 € 46 € 70 €

42 €

Едноспален апартман – ОРХИДЕА

2+2

48 € 55 € 79 €

52 €

Двоспален апартман – ОРХИДЕА

4+2

38 € 46 € 70 €

42 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.
Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 16€ , дете од 6-13.99 год. – 8€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)
Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст
▪ Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми и важат условите за лица на доп.легло (доколку има)
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 100€, дете од 6-13.99 год.- 60€
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Сместување во еднокреветна соба + 50 % од цената по лице

Останати Понуди